To nejlepší z Peru

Podrobné plány cest se kterými zvládnete cestování po vlastní ose bez problémů a komplikací
 • Chcete ušetřit čas zjišťováním (často neaktuálních) informací na internetu?
 • Chcete ušetřit peníze a nepřeplácet v Peru zbytečně služby a další věci?
 • Chcete si v Peru užít pobyt na maximum a neztrácet zbytečně čas neefektivními přejezdy a spoji?

Na základě svých 14letých zkušeností cestování po Peru jsem pro vás vytvořila přesné plány cest, kde najdete:

 • dopravu a přesné časy spojů mezi jednotlivými místy, včetně odkazů na online nákup jízdenek
 • ceny a vstupy na jednotlivé aktivity (např. cena přeletu na liniemi v Nazce, ceny výletů na Islas Ballestas, jezero Titicaca, Colca kaňon, Posvátné údolí, Machu Picchu, apod.)
 • kontakty na místní průvodce, řidiče (dokonce i na pilota v Nazce :-)), ověřené lokální agentury a Čechy žijící v Peru 
 • doporučení a kontakty na ověřená ubytování (u každého místa jich uvádím min. 5 s cenami 15 - 100 USD, aby si vybral každý)
 • tipy na dobré lokální restaurace a další podniky

Která místa plány cest zahrnují?

Podívejte se na podrobné video nebo čtěte níže.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

3týdenní itinerář zahrnuje nejkrásnější místa jižní části Peru, jako:

 • rezervace Tambopata (Amazonie) a Puerto Maldonado
 • Cusco, Posvátné údolí, Machu Picchu, Duhové hory, jezero Humantay
 • Puno a jezero Titicaca
 • Arequipa a Colca kaňon
 • Nazca, Ica, oáza Huacachina a kaňon Ztracených
 • Paracas a Islas Ballestas (tzv. "chudé Galapágy")
 • hlavní město Lima

A jako bonus přehled doporučených lodgů v Iquitos včetně konkaktu na zde žijící Češku nebo na lodge s ceremoniemi kambo a ayahuasca.

Pozn.: 2týdenní itinerář obsahuje většinu míst výše (neobsahuje jezero Humantay, Kaňon Ztracených). Má však jinou logistiku a na některých místech je zkrácen o některé výlety (např. Posvátné údolí je pouze na 1 den).

AKTUALIZACE: Nově jsem na vaši žádost začala zařazovat itineráře treků! Ve složce s itineráři již naleznete popis 3denního treku v Colca kaňonu a brzy přibude popis Salkantay a Ausangate treku po vlastní ose. 😉

Na jak dlouho jsou plány cest vytvořené? 

Na základě mých zkušeností (a co se mnou lidé nejčastěji konzultují), jsem vytvořila plán cesty na 14 dní a na 21 dní.

Oba jsou vytvořené tak, abyste si je mohli libovolně poskládat - např. pokud pojedete do Peru na 16 dní nebo chcete některá místa vynechat, můžete je doplnit místy z druhého itineráře.

U každého místa je několik tipů navíc - pro případ, že se chcete zdržet déle nebo některé místo vynechat (džungli, pobřeží, apod.).

Mrkněte se na ukázky

Cena e-booků

Plán cesty - To nejlepší z Peru za 14 dní
890 Kč
E-book ve formátu pdf s detailním plánem cesty den po dni na 14 dní.
Plán cesty - To nejlepší z Peru za 21 dní
990 Kč
E-book ve formátu pdf s detailním plánem cesty den po dni na 21 dní.

Cena balíčků

Balíček - 2 plány cest
1290 Kč
Balíček obsahuje 2 e-booky - plány cest na 14 a 21 dní. Ideální varianta - z každého plánu cesty si vyberete co potřebujete.
Balíček - 2 plány cest + konzultace
1590 Kč
Balíček obsahuje 2 e-booky - plány cest a 30 minutovou konzultaci v původní hodnotě 600 Kč.
VIP balíček - plány cest + neomezené konzultace
2500 Kč
Veškeré vytvořené materiály (plány cest na 14 a 21 dní), doplňkové materiály a k tomu neomezené konzultace.

Ač se jedná o digitální produkt, umožňuji jeho vrácení do 14 dní, pokud vám jeho obsah nesedne. Jsem férová a pochopím, že každý má jiné potřeby. Navíc věřím v kvalitu e-booků. 😉

Bonusy - k plánům cesty navíc získáte

Nacenění

Excelovou tabulku s cenami den po dni. Tabulka je předvyplněná podle plánu cesty, zahrnuje jídlo i ubytování a můžete do ní zapisovat vlastní výdaje.

E-book Jak Naplánovat cestu do Peru

Praktický e-book s informacemi o počasí, penězích, zdravotnictví, bezpečnost, atd.

Seznam na cestu

Seznam doporučených věcí na cestu, včetně repelentu, adaptéru, abyste si nic důležitého nezapomněli.

Peruánská jídla

Seznam a popis typických peruánských jídel, aby vás v restauraci žádné jídlo (nemile) nepřekvapilo. 🙂

A co ještě dostanete? 🙂

 • Pravidelně aktualizace - v současné době se stále něco mění. Pokud například změní pravidla vstupu na Machu Picchu (nebo cokoliv jiného), pošlu vám novou verzi.

Pokud vám v itineráři bude něco nejasné nebo budete chtít doplnit informaci k nějakému místu, bez problémů se na mě můžete obrátit. 😉

Co vám plány cesty ušetří?

 • minimálně 2-3 dny času vyhledávání informací na internetu (některé informace jsou dostupné jen ve španělštině). Velká část informací je navíc čistě z mých osobních zkušeností a také osobní kontakty jsou k nezaplacení. 🙂 
 • několik stovek až tisíc Kč při nákupu místních služeb či suvenýrů - díky e-booku budete mít přehled kolik co průměrně stojí
 • nervy a starosti při plánování i samostatné cestě 🙂

O mně

Zuzka Bartáková

"Pomáhám lidem poznat autentické Peru, zemi, kde jsem nějaký čas žila a kterou miluji. "

V Peru jsem žila v letech 2008-2010, pracovala jsem v džungli jako biolog. Každoročně se sem ráda na několik měsíců vracím, provázím zde i pomáhám lidem s individálními cestami.

Více o mně si můžete přečíst zde.

Itineráře již využili 🙂 

Ahoj Zuzi, děkuju za itinerář, začínám ho intenzivně využívat! Včera jsme byli s Luisem. Extrémně mi pomohlo, že nám zařídil převoz do Nazcy. Převozník vyzvednul odpoledne naše kufry na hotelu a pak si nás na Panamericaně předali. Ušetřili jsme spoustu času (srovnej s tím, že by nás vrátil na hotel a my šli na autobus).
Kristýna Pilnáz cest po Peru v lednu 2022
Mnohokrát díky za kontakty Luise, s Viktorií byli absolutně nejlepší a nejhodnější na nás 💛 o panu Ignacovi netřeba mluvit! Cely Peru mě naprosto uchvátilo, děkujeme. 🙂
Gabriela K. z cest po Peru v dubnu 2022
Zdravím Zuzko, tak jsem si nakonec zakoupila itinerář na 21 dní a vůbec nelituju! Chvilku jsem se do něj začetla a pak mi to nedalo a pořídila jsem si ještě Příběhy z džungle ❤ Je vidět, že jste do toho dala spoustu úsilí a srdce a že je Peru prostě vaše láska. Teď je půl druhé ráno a já už vážně musím jít spát, ale už teď se těším, jak se k vašim publikacím vrátím. Díky!!!
Silvie S.červenec 2022
Dobrý den, plánuji podle Vašeho itineráře (který je super, opravdu hodně pomohl!) 2-tyden výlet do Peru. Mamka se do Peru chce podívat asi 30 let a i díky vašemu itineráři to pro ni bude opravdu trip of a lifetime.
Petr P.srpen 2022
Dobrý den (nebo Ahoj) Zuzko, zakoupil jsem si dnes Itineráře na 2 a 3 týdny a v rychlosti je prošel. Primárně děkuji za užitečné tipy a kontakty, ušetřilo mi to opravdu dost práce a zrovna teď se to opravdu dost hodí.
Jakub K.cesta do Peru v létě 2022
E-book je dobře zpracovaný a ostatní info také. Mám vyřídit pochvalu a spokojenost i od ostatních výletníků.😊 Věřím, že nám to ušetří dost času a peněz. Díky.
D. Dvořákcesta do Peru na podzim 2022
Zuzčiny stránky Cestujeme po Peru jsem našla úplně náhodou, když jsem se chystala na svoji cestu do Peru a hledala jsem informace. Chvíli jsem váhala, jakou formu spolupráce se Zuzkou mám zvolit a nakonec jsem si koupila E-knížky s neomezenou možností konzultací před Peru i v Peru...Knížky jsem prostudovala ještě před odjezdem a musím říct, že konzultace se Zuzkou před cestou i itineráře mě před cestou hodně uklidnily...byla to totiž moje první větší samostatná cesta. Zuzka mi dala kontakt i na Čechy žijící v Peru, což mi taky moc pomohlo...a cesta samotná podle itineráře na 3 týdny byla skvělá. Itinerář jsem v podstatě nedala z ruky a když jsem narážela na různé lidi, tak jsem se jím chlubila a ze srandy jsem mu začala říkat Holy book. Zuzka je skvělá a dává do práce srdce, moc mi to pomohlo. Jakoukoliv spolupráci se Zuzkou doporučuji, je to taková jistota na cestě. Zuzi děkuji!
Blanka ČopfováVIP balíček itinerářů srpen 2023

Originály referencí najdete ve výběrech stories na instagramu Cestujeme po Peru.